Atrakcje regionu z Buskowianką-Zdrój

Atrakcje regionu z Buskowianką-Zdrój

Atrakcje regionu z Buskowianką-Zdrój

Wiosenny i letni czas obfituje w wiele wydarzeń kulturalnych i sportowych, na wielu z nich obecna jest także Buskowianka-Zdrój. Najlepsza woda mineralna z serca Uzdrowiska Busko-Zdrój, to doskonałe orzeźwienie w trakcie rodzinnych wypadów, zwiedzania i różnego typu rozgrywek.

W województwie świętokrzyskim znajduje się wiele atrakcji turystycznych, wśród nich Muzeum Wsi Kieleckiej i Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie, których oficjalną wodą jest Buskowianka-Zdrój.

Naszej wody nie mogło zabraknąć podczas kulinarnych prezentacji regionalnych potraw w Parku Etnograficznym w Tokarni. Uczestnicy odwiedzający stoisko Uzdrowiska Busko-Zdrój oprócz Buskowianki-Zdrój mogli na nim znaleźć także Słoneczne Kosmetyki oraz ofertę leczniczą spółki.

Kolejne wydarzenie, gdzie obecna będzie Buskowianka-Zdrój to Międzynarodowy Festiwal Kultury Dziecięcej, organizowany już po raz 21.

Dobrze, się czyta z Buskowianką, tak można powiedzieć opisując współpracę z Miejską Biblioteką Publiczną im. Jerzego Pilcha w Kielcach. Nasza woda towarzyszy spotkaniom ze znanymi pisarzami, poetami, publicystami, aktorami.

Kielecka MiniRęczna, to projekt promujący piłkę ręczną wśród dzieci i młodzieży. Zmagania młodych pasjonatów sportu wpierała Buskowianka-Zdrój. To jedno z wielu działań promujących aktywność, którego nasza woda była partnerem.