Buskowianka – Zdrój oficjalną wodą mineralną Klubu Korona Kielce

Buskowianka – Zdrój oficjalną wodą mineralną Klubu Korona Kielce

Buskowianka – Zdrój oficjalną wodą mineralną Klubu Korona Kielce

Buskowianka – Zdrój wspiera sportowców i obecna jest podczas największych wydarzeń sportowych w naszym regionie.

O tym jak ważna jest woda w życiu człowieka, a zwłaszcza sportowca nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Buskowianka–Zdrój to woda o wyjątkowych walorach. Bogactwo składników zawartych w wodzie z serca uzdrowiska doskonale uzupełnia gospodarkę mineralną organizmu, co jest ważne zwłaszcza dla osób aktywnych fizycznie. „W zdrowym ciele zdrowy duch”, dlatego cieszymy się, że możemy wspierać kieleckich piłkarzy w ich walce o kolejne zwycięstwa.

Uzdrowisko Busko–Zdrój S.A. oraz Klub Korona Kielce pozostali partnera na kolejny sezon rozgrywek piłkarskich. To już kolejna runda sportowych zmagań, podczas której kielecką drużynę wspiera Buskowianka–Zdrój. Dzięki wspólnemu działaniu Uzdrowiska Busko-Zdrój S.A. i Korony Kielce, klub i sportowcy zyskują wsparcie w treningach w postaci smacznej i zdrowej wody mineralnej, natomiast Buskowianka-Zdrój przybliża swoje atuty stałym, jak i nowym potencjalnym odbiorcom.

Buskowianka-Zdrój w ramach współpracy otrzymała szereg świadczeń marketingowych. Przestrzeń stadionu Korony Kielce wypełniona będzie materiałami promocyjnymi dotyczącymi wody mineralnej, które towarzyszyć będą zawodnikom podczas sportowych zmagań i kibicom dopingującym swoją drużynę.