Oferta pracy

ELEKTRYK

Uzdrowisko Busko Zdrój S.A.
Zakład produkcji wody mineralnej Buskowianka-Zdrój  poszukuje na stanowisko:

ELEKTRYK

Twój zakres obowiązków:

  • Naprawa instalacji i obwodów elektrycznych,
  • Wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń,
  • Usuwanie usterek oraz awarii,
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do wykonywania prac.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • Wiedza na temat elektrotechniki, elektroniki uprawnienia do 1 kW,
  • Umiejętność czytania i analizy schematów elektrycznych,
  • Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu automatyki,
  • Samodzielność, precyzyjność, umiejętność pracy w zespole,
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia.

Oferujemy:

  • Odpowiedzialną i ciekawą pracę,
  • Rozwój poprzez różnorodność zadań,
  • Zaufanie i uznanie oraz możliwość awansu,
  • Przyjazne miejsce pracy,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Fundusz socjalny.