Oferta pracy

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Uzdrowisko Busko Zdrój S.A.
Zakład produkcji wody mineralnej Buskowianka-Zdrój poszukuje na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa wózka widłowego (czołowy, elektryczny),
  • Rozładunek / załadunek,
  • Rozwożenie towaru po powierzchni magazynu i lokowanie go na regałach,
  • Zabezpieczenie towaru do transportu,
  • Odbieranie gotowych produktów z działu produkcji.

Nasze wymagania:

  • Uprawnienia wydane przez urząd dozoru technicznego UDT (warunek konieczny),
  • Dokładność, sumienność, rzetelność,
  • Odpowiedzialność,
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy,
  • Umiejętność pracy zespołowej,
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia,
  • Staranność i dbałość o przepisy BHP dla bezpieczeństwa Twojego i całego zespołu,
  • Mile widziane doświadczenie.

Oferujemy:

  • Odpowiedzialną i ciekawą pracę,
  • Rozwój poprzez różnorodność zadań,
  • Zaufanie i uznanie oraz możliwość awansu,
  • Przyjazne miejsce pracy,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Fundusz socjalny.

Wyślij swoją aplikację na adres:

Kontakt: (41 ) 370 38 11 | ( 41) 370 38 13