Oferta pracy

OPIEKUN PRODUKTU „SŁONECZNE KOSMETYKI”

Uzdrowisko Busko Zdrój S.A. poszukuje na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Aktywna sprzedaż w terenie,
  • Pozyskiwanie nowych klientów,
  • Planowanie i realizacja planów sprzedażowych,
  • Przygotowanie oferty i doradztwo dla klienta w oparciu o jego potrzeby,
  • Kreowanie wizerunku firmy na rynku,
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientem.

Nasze wymagania:

  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Stałe poszerzanie swoich umiejętności oraz wiedzy,
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami,
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych.
  • Determinacja w realizacji założonych celów,
  • Umiejętność identyfikacji rzeczywistych potrzeb klienta,
  • Otwartość na zmiany i kreatywność w poszukiwaniu nowych rozwiązań, inicjatywa.

Oferujemy:

  • Pracę w dużej i stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Odpowiedzialną i ciekawą pracę,
  • Możliwość rozwoju oraz jasną ścieżkę kariery,
  • Przyjazne miejsce pracy,
  • Fundusz socjalny.

Wyślij swoją aplikację na adres:

Kontakt: (41 ) 370 38 15