Oferta pracy

PRACOWNIK MAGAZYNU

Uzdrowisko Busko Zdrój S.A.
Zakład produkcji wody mineralnej Buskowianka-Zdrój poszukuje na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Załadunek wysyłek do klientów,
  • Rozładunek dostaw do magazynu,
  • Przygotowywanie wysyłek kurierskich,
  • Wydawanie towaru klientom,
  • Sprawdzanie zgodności przygotowanych do wysyłki towarów z dokumentem wydania,
  • Obsługa urządzeń magazynowych – m.in. wózka widłowego,
  • Kontrolowanie stanów magazynowych,
  • Regularna inwentaryzacja magazynu,
  • Posługiwanie się obowiązującą dokumentacją magazynową, instrukcjami i normami.

Nasze wymagania:

  • Uprawnienia wydane przez Urząd Dozoru Technicznego UDT,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia,
  • Dokładność, samodzielność i zorganizowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w dużej i stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Przyjazne miejsce pracy,
  • Fundusz socjalny.

Wyślij swoją aplikację na adres:

Kontakt: (41 ) 370 38 11 | ( 41) 370 38 13